Сеть магазинов настоящей еды
Facebook Instagram

Имне

Тщательно отобранные эко-продукты с гарантией качества.
  • пн-пт: 10.00 - 19.00
  • сб-вс: выходной

Имне

Язык

Валюта

Перга натуральная карпатская - 110 г - ТМ "МEDOГОРИ"

200
 грн / шт
Сообщить мне о появлении товара

Нет на складе

Перга – це натуральний полівітамінний продукт, який бджоли готують з пилку різноманітних квітів; видобуто і розфасовано у жовтні 2015 року на пасіці «Медогори».

Карпати крім того, що є найчистішим регіоном, ще є найбагатшим на пилкові рослини. Карпатські бджоли за літо назбирують великі запаси пилку, але, оскільки він швидко псується, вони консервують його, перетворюючи на пергу. Бджоли створюють її для живлення своїх личинок, тому в ній міститься величезна кількість легкозасвоюваних корисних компонентів пилку, в якому нейтралізовані всі алергени. 

Натуральна перга має приємний кисло-солодкий смак. Конуси перги мають шестигранну форму. Кожен конус має свій смак і колір чи кольорову гаму. Смак і колір перги залежить від того, з пилку яких квітів вона складається. Підробити пергу неможливо. Вона містить велику кількість різноманітних білків, жирів, вуглеводів, мінеральних солей, вітамінів, ферментів та гормонів. Перга є найдосконалішою біологічно активною харчовою добавкою, поступаючись лише маточному молочку, яке бджоли виробляють з перги.

В лікувальних цілях краще вибирати пергу з лісового або лугового різнотрав'я і диких медоносів зони Карпат, тому що більшість з них є лікарськими рослинами. Перга відновлює діяльність шлунково-кишкового тракту, печінки, щитовидної залози, поліпшує систему кровообігу, зменшує інтоксикацію, уповільнює ріст пухлин. Це унікальний продукт!


Поживна цінність100 г – 199,2 ккал; білки –28,3 г, жири –3,3 г, вуглеводи –13,9 г.

Вітаміни: А – 120 мг, С – 280 мг, Р – 86 мг, Е – 288 мг, В1 – 1,2 мг, В2 – 1,6 мг, В6 – 0,8 мг.

Мікроелементи: калій, магній, залізо, кальцій.

Користь для дітей:

- стимулює ріст і м’язовий розвиток дитини

- стимулює розвиток сечостатевої системи

- покращує мозковий кровообіг

- підвищує рівень гемоглобіну в крові, запобігаючи анемії;

- стимулює апетит;

- покращує зір;

- стимулює розумовий розвиток дітей.

Користь для літніх людей:

- нормалізує обмін речовин;

- знижує ризик виникнення інсульту та інфаркту;

- прискорює загоєння ран;

- чинить заспокійливу дію;

- уповільнює процеси старіння.

Користь для жінок:

- допомагає зберегти вагітність при загрозі викидня;

- знижує інтенсивність проявів токсикозу на ранніх термінах;

- врегульовує гормональний баланс у жінок.

Користь для чоловіків:

- підвищує потенцію у чоловіків;

- збільшує фізичну витривалість та розумову працездатність;

- усуває наслідки опромінення і появу новоутворень;

- і при цьому НЕ викликає алергії !

Протипоказання: не слід вживати пергу пізніше 19-20 годин, вона може порушити нормальний сон.

Приймають пергу повільно розсмоктуючи 1 ч.л. (3-4г) препарату 1-3 рази в день за 10-15 хвилин до прийому їжі. Здебільшого, курс вживання продовжується до 3 тижнів. Повторні курси проводять після 1-2 тижневої перерви.

Строк придатності до споживання – 2 роки з дати виготовлення. Рік медозбору 2015, розфасовано 10 жовтня 2015 року.

Умови зберігання: у приміщеннях захищених від прямих сонячних променів при температурі 18-25 °С.

ТМ "МЕДОГОРИ" про себе: 

Щоб вибрати найчистіше з екологічної точки зору місце для пасіки ми провели спеціальне дослідження. Ми накладали ряд екологічних карт території України: карти забруднень цезієм-137, стронцієм-90, атмосферними викидами промисловості і транспорту, карту забруднення поверхневих і підземних вод, карту джерел питної води, карту загальної забрудненості території України – і склали рейтинг екологічних територій. В цьому рейтингу перше місце очікувано займає район високогірних Карпат.

Крім екологічної складової високогір’я Карпат харектеризується високим різноманіттям флори. За різними даними в Карпатах ростуть близько 2000 видів рослин. З них 680 видів є лікарськими і використовуються в офіційній та народній медицині. А 89 видів рослин перебувають під загрозою зникнення і занесені до Червоної книги. Рослинний світ Карпат потребує захисту, а бджоли виконують роль активного запилювача, таким чином допомагають зберігати рідкісні види рослин і збільшувати ареали їхнього поширення.

Отже пасіка, яка знаходиться у високогір’ї Карпат, природним способом виконує функцію покращення екологічної ситуації. А мережа високогірних пасік стане важливим екологічним чинником у збереженні різноманітності рослинного світу Карпат, а також постачальником високоякісних продуктів бджільництва (мед, перга, віск, прополіс і т.д.) для лікування і профілактики широкого спектра часто протилежних хвороб, в тому числі для лікування онкологічних захворювань.

У високогір’ї Карпат панує незвична для міського жителя чистота і краса. Весна сюди приходить на 4 тижні пізніше, ніж на рівнину, проте тут цілу весну, літо та осінь безперервно цвітуть квіти. Цей квітковий килим щодня плавно змінює свої барви – відцвітають одні квіти, їм на зміну зацвітають інші. Чудовий екологічний стан природи і величезна кількість медоносних рослин – це саме те, що потрібно для пасіки. У нас немає необхідності перевозити пасіку з місця на місце чи підгодовувати бджіл цукром, а це благотворно впливає на розвиток і поведінку бджолиних сімей, а також гарантує високу якість меду та супутніх продуктів.

В середньостроковій перспективі ми плануємо пройти екологічну сертифікацію і добитися того, щоб наша продукція отримала право маркуватися словом «organic» та відповідала вимогам ЄС щодо якості продуктів харчування.

 

Всі продукти ТМ «МЕDОГОРИ» натуральні, виробляються і упаковуються на стаціонарній пасіці «Медогори», яка знаходиться в Карпатах (Сколівський р-н Львівської обл.). Пасіка сучасна, відповідає європейським вимогам, вулики пінополістирольні багатокорпусні. Мед викачується лише з медових корпусів, потрапляння в мед бджіл чи їх личинок неможливе. Карпати настільки багаті квітами і квітучими деревами, що ми не підгодовуємо бджіл цукром.

Переваги нашої продукції:

Екологічність – у Сколівському районі немає промисловості, пасіка знаходиться за0,5 км від села під лісом на березі гірської річки, в радіусі20 км немає тваринницьких ферм.

Цілющі властивості – бджоли збирають нектар і пилок з близько 2000 видів рослин, з яких 680 - лікарські, що використовуються в офіційній та народній медицині, а 89 з них занесені до Червоної книги.

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять отзывы.

Отзывов ещё нет.

Преимущества И-МНЕ

Экспертный контроль качества

Нам удалось создать отдел качества, не имеющий аналогов на территории СНГ! Каждый продукт, который вы покупаете в И-МНЕ — лучший из доступных. Мы проверяем и тестируем всю предлагаемую рынком эко-продукцию, посещаем фермы и производства, чтобы вы сэкономили время на выборе и смогли приобрести самые полезные продукты.

Доверие

И-МНЕ — самый первый интернет-магазин эко-продуктов в Рунете. Мы работаем для вас с 2009 года в 18 городах России и Украины.

Доставка

Оперативная доставка, вежливые курьеры, удобный самовывоз. Крупные заказы доставляем бесплатно. Уточните условия доставки в ближайшем филиале И-МНЕ.

В И-МНЕ все можно пробовать

Хотите протестировать продукт перед покупкой? Укажите желаемые товары в комментарии к заказу на сайте или по телефону.

Удобный возврат

Если по каким-то причинам вас не устроило качество товара — вы можете вернуть его без чека. Просто позвоните нам: +38(068)47-23-267 .

В этой же категории

Клиенты, которые купили этот товар, также купили:


Время работы

С 10:00 до 19:00

понедельник - пятница

Моя корзина Close